Sari la conținut

Poză

stepper, bicicleta eliptica

6 răspunsuri la acest topic

#1 gabyy

gabyy

Bucataras

• Membri
  • 116 posturi

Postat 13 July 2004 - 11:43 AM

Salut

Vreau sa-mi cumpar un stepper sau o bicicleta eliptica. Orice informatii sunt binevenite(pret, firma, magazin).

Merci

Gabi

wav.gif

#2 Pesi

Pesi

Master of disaster

• Membri
  • 21542 posturi

Postat 13 July 2004 - 01:11 PM

Sincer nu stiu preturile dar am vazut la Carrefour si bicicleta si stepper-ul , cred ca mai gasesti si la Unirii

Te pup laugh.gif laugh.gif

#3 gabyy

gabyy

Bucataras

• Membri
  • 116 posturi

Postat 13 July 2004 - 01:21 PM

Merci pesi...

M-am mai uitat si eu prin oras, stiu in mare despre ce e vorba.

Ce m-ar interesa foarte tare e daca si-a cumparat cineva si e multumit, si daca da, de unde, cat, ce firma

Asa vad oferte peste tot, dar nu stiu daca sunt de calitate sau nu,

De exemplu am auzit ca cele de la FirstBike nu ar fi de calitate, si la cata reclama isi fac...

Gabi

#4 damitta

damitta

Raluca

• Membri
  • 982 posturi
  • Interests:damn

Postat 22 July 2004 - 12:57 PM

Tocmai am vazut reclama la GAZELLE FREESTYLE (e 6.000.000 lei). Mie mi se pare OK.. adica, nu e in genul prostiilor pe care le mai vedem la TV cu "slabeste 15 kg in 2 saptamani".

Plus, ce ziceti de aparatul acela de facut masaj, cu benzi? Eu l-am incercat la prietenul meu, si pot spune ca dupa 10 min de folosire am facut febra musculara laugh.gif... Chiar am simtit ca ma "zdruncina" si ca imi pune corpul "la miscare"...

Le-a mai incercat careva?

Eu in 1-2 luni o sa imi iau cel putin unul din acestea doua (cel mai probabil, acesta de facut masaj) si o sa va spun cat de mult (sau putin) ajuta smile.gif
Cel ce nu aude muzica crede ca dansatorul e nebun...

#5 RazvanM

RazvanM

Bucataras

• Membri
  • 119 posturi

Postat 22 July 2004 - 03:37 PM

QUOTE(damitta)
Tocmai am vazut reclama la GAZELLE FREESTYLE (e 6.000.000 lei). Mie mi se pare OK.. adica, nu e in genul prostiilor pe care le mai vedem la TV cu \"slabeste 15 kg in 2 saptamani\".
Plus, ce ziceti de aparatul acela de facut masaj, cu benzi? Eu l-am incercat la prietenul meu, si pot spune ca dupa 10 min de folosire am facut febra musculara icon_lol.gif... Chiar am simtit ca ma \"zdruncina\" si ca imi pune corpul \"la miscare\"...

Le-a mai incercat careva?
Eu in 1-2 luni o sa imi iau cel putin unul din acestea doua (cel mai probabil, acesta de facut masaj) si o sa va spun cat de mult (sau putin) ajuta :)

Mai bine iti cumperi o bicicleta eliptica. Cu aparatul de facut masaj te obisnuiest repede, iar cu bicicleta eliptica slabesti mai usor.

#6 damitta

damitta

Raluca

• Membri
  • 982 posturi
  • Interests:damn

Postat 24 July 2004 - 07:51 PM

... faptul ca ma "obisnuiesc" cu ea, inseamna ca nu ajuta? Sau, cel putin, ca dupa un timp nu va mai ajuta?
Cel ce nu aude muzica crede ca dansatorul e nebun...

#7 RazvanM

RazvanM

Bucataras

• Membri
  • 119 posturi

Postat 25 July 2004 - 09:25 AM

Ceea ce am vrut sa spun este ca febra musculara este rezultatul unei activitati cu care corpul tau nu este obisnuit, in cazul tau masajul. Insa pentru a slabi eficient iti trebuie mai mult de atat, adica exercitiu aerobic regulat, pe care nu il poti obtine masandu-te. Altfel probabil ca este bun aparatul de masaj, insa nu pentru slabit.

Răspunde la acest topic

0 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi